Zengin Olmanın Yolları, Zenginlik Bilinci ve Para Olumlamaları

23.07.2023
58
Okuma Süresi: 5 dakika
A+
A-

“Nasıl para kazanılır?” ve “Nasıl zengin olunur?” günümüzde en çok aranan sorulardan olmaya başladı çünkü şuanda milyonlarca insan ekonomik krizin eşiğinden geçmektedir. Şunu söyleyebiliriz ki bilinç seviyelerimiz yükseldikçe, kendimizi değerli gördükçe, kendimizi olduğumuz halimiz ile kabul ettikçe para enerjisine daha da yaklaşmış oluruz.

Dikkat ederseniz zengin insanlar genelde para zaten bana gelir algısındadır ve kaygı endişe gibi durumları pek az yaşarlar. Bu konuda korkuları yok denilecek kadar azdır. Bazen de anne ve baba ile olan olumsuz düşünce kayıtlarını değiştirmek gerekebilir. Özellikle çocukluk çağında başlayan kıtlık bilinci maalesef ileriki yaşlarda da kendisini gösterecektir. Anne ve ya babamızın ya da başka bir ebeveynimiz varsa onların para ile ilgili düşünceleri bize tesir eder. Yıllarca paraya kirli denildi, para zor kazanılır diye düşünüldü hala da bu konuda benzer düşüncede olan pek çok insan tanımaktayız.

PEKİ PARA HAYATIMIZA NASIL GELECEK?

Elbette çaba göstereceğiz elimizden geleni yapacağız ancak para zor kazanılır algısını yıkacağız. Paranın kirli değil temiz olduğuna ve insanın karakterini bozar düşüncesini iptal etme gibi çalışmalar yapmalıyız.
Öncelikle para bir enerjidir ve biz de öyleyiz bu nedenle aynı frekansa uyumlanmak için elbette olumlamalar işe yarayacaktır. Önce bilinçaltını yıllardır olumsuz olan cümleleri olumlu olanlar ile değiştirip yeni bağlantılar kurmaya başlamamız gerekiyor.

Anne baba çalışması, olumlamalar ve hak etme bilincine ermemiz gerekiyor. Bunu kendi başınıza halledemeyecek durumdaysanız bu işin ustalarından yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz onlar da sizin bu olaya gitmeniz için vesileniz olacaktır. Olduran Allah vesile kılarsa istediği anda ol demesi ile de olur yeter ki inanarak güçlü bir dua edelim hayrımıza ise zaten olacaktır ancak isyan etmek büyük hata olur çünkü Allah’ın size istediğiniz şeyi verme zorunluluğu yoktur, dilerse verir o ” O’ nun “takdiridir. “Kün fe yekün”.

PARA ENERJİSİ YÜKSEK BİR FREKANSTADIR.

Eğer bolluk bereket istiyorsanız öncelikle şükür etmelisiniz bolca elinizdeki tüm olumlu olaylar için şükür etmelisiniz. Varlık bilincine geçmenin esas ilk adımdır şükür etmek.
İhtiyaç sahiplerine katkı olmalısınız parayı verirken sadece vesile olduğunuzu zaten o paranın verdiğiniz kişinin hakkı olduğunu biliniz. Sevgi enerjisinde iken sevdiklerinizin mutlu olması için ufak hediyeler ve ikramda bulunabilirsiniz. Misafir ağırlamak bereket getirir. Dışarıda olan hayvan dostları hatırlayalım hakları olan bir bir kap su ve bir kap mamayı uygun alanlara koyalım.

Zengin olunca niyetiniz sadece emaneti teslim almaktır o paranın da sahibi biz değiliz sadece ihtiyaçlarımızı gideriyoruz. Hatırlayalım ki para temiz alanları sever ve ferah yerlerde olur o nedenle öncelikle gereksiz tüm eşyalardan arınmalısınız. İhtiyaç sahiplerine dilerseniz kullanmadığınız eşyaları verebilir ve ya sağlam ve hala temiz olan eşyaları satış yaparak para elde edebilir ayrıca iç feraha erebilirsiniz.
Giden hiç bir şey için üzülmeyin yeri doluyor Allah’ın izniyle.

OLUMLAMALAR:
-Paranın bana kolaylıkla ve hızla gelmesine niyet ediyorum.

-Ben para frekansındayım, ben para enerjisi yayıyorum.

-Para bana her kaynaktan hızla gelir sevgi ile bana gelir ve sevgi ile ihtiyacımı gideririm.

-Ben bolluk bereket içindeyim.

-Zenginlik benim en doğal hakkımdır.

-Ben parayı hak ediyorum.

-Kullandığım tüm paralar bana katlanarak daha fazla geliyor.

-Ben mutluyum huzurluyum, para sayesinde insanlara da katkı oluyorum.

-Ben zenginim, zengin olmak bana yakışıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.